• 10.04.26, 10:46

Parima juhi nominent Marja-Liisa Alop: juhil peab olema julgust otsustada

  • Laura Saks
  • Stiine Reintam
Hommikuprogramm
00:00
Parima juhi nominent Marja-Liisa Alop: juhil peab olema julgust otsustada

Äripäeva raadio helistas reedeses hommikuprogrammis parima juhi konkursi kolmele nominendile ning teatas neile otse-eetris nominatsioonist.

Parima juhi nominendid on Meliva juht Marja-Liisa Alop, T1 keskuse juht Tarmo Hõbe ja riigikontrolör Janar Holm.

Meliva juht Marja-Liisa Alop peab juhtimisel oluliseks enda inimesi. “Ühelt poolt tuleb inimesi kuulata ja siis peab olema julgust otsustada,” rääkis Alop. “Kõige halvem variant on jääda sinna limbosse ja mitte otsustada ja pikalt ootama jääda mingisugusest situatsiooni.”

Nominatsiooni uudist vastu võttes oli Alop üllatunud. “Ma arvan, et selline märkamine on tunnustus Melivale ja sellele pikale tööle, mis on tehtud: ma olen 10 aastat Melivat juhtinud,” sõnas ta.

Helistas Laura Saks.

Foto autor: Andras Kralla

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele