Sageli kuuleme, kuidas keegi on vahetanud töökohta, kuna teda on töö juures kiusatud, ülemus on pannud talle ebamõistlikult palju või üle mõistuse mahukaid töökohustusi, talle ei ole korrektselt töötasu makstud vmt. Talent Mill uurib, kuidas on Eestis lood, ja sinul on võimalus anda oma panus, jagades väärtuslikku kogemust.
Personaliotsingutöös kuuleme iga päev tööotsijatelt lugusid sellest, mis uut tööd otsima ajendab ja millist muutust endale vajatakse. Tõsiasi on, et igas vestluses kerkib esile ka juhi ja tema käitumise teema. On inimesi, kelle jaoks see on kaalukaim otsustusargument, ja neid, kellele vähem. See on tõstatanud küsimuse ja innustanud uurima lisa – kas tõesti on kehv ülemus (ehk siis juhi oskamatu käitumine) peamine põhjus, miks inimesed töölt lahkuvad? Gallupi uuringutes on leidnud kinnitust, et see ei ole klišee – inimesed ei loobu tööst, nad loobuvad ülemusest.
Soovist vaadata natuke pealispinna alla ja saada selgust, milline on see kehv käitumine, tõstatame lühidalt küsimuse: kas sina oled lahkunud töölt kehva juhi pärast? Kui jah, siis milles see (kehv juht) väljendus, milline oli see käitumine, mis sind enim tagant tõukas?
Kui soovid anda oma panuse, et seda välja selgitada ja tõsta sel moel üldist teadlikkust, siis sul on võimalus vastata küsitlusele
SIINSAMAS.Autor: Lea Kalda, Talent Milli partner ja värbamisjuht
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.