Sotsiaalkindlustusamet otsib partneriks kaitstud töö teenuse pakkujaid

Sotsiaalkindlustusamet otsib partnereid pikaajalise kaitstud töö teenuse osutamiseks
Sotsiaalkindlustusamet otsib partnereid pikaajalise kaitstud töö teenuse...

Sotsiaalkindlustusamet otsib hankega järgmiseks kaheks aastaks partnereid pikaajalise kaitstud töö teenuse osutamiseks. Hanke eeldatav maksumus ilma käibemaksuta on 5,8 miljonit eurot.

Pikaajalise kaitstud töö teenuse eesmärk on pakkuda vähenenud töövõimega inimestele töö tegemise võimalust kaitstud ja kohandatud töökeskkonnas ning abi osutamist tööle saamiseks avatud tööturul.

Sotsiaalkindlustusameti kaitstud töö projektijuhi Tiia Orlovski sõnul saavad teenuse abil suuremat tuge vajavad inimesed omandada tööalaseid oskusi oma vajadusi arvestavas keskkonnas ja jõukohases töötempos ning seejuures tagatakse neile vajalikus ulatuses juhendamist ja abi. „See teenus võimaldab inimesel olla aktiivne hoolimata oma erivajadusest, aitab kaasa paremale ühiskonda integreerumisele ja suurendab sotsiaalset kaasatust,“ lisas Orlovski.

Hankel on oodatud osalema kõik asutused ja organisatsioonid, kes on valmis vähenenud töövõimega inimestele kaitstud tingimustes töötamise võimalust pakkuma. Kõik kliente juhendavad spetsialistid peavad olema sobiva väljaõppe ja praktilise töökogemusega.

Sotsiaalkindlustusamet on kaitstud töö teenust pakkunud psüühikahäire, ajukahjustuse ning nägemisvaegustega inimestele alates 2016. aastast. Teenust kasutab praegu 630 inimest ja teenus on kättesaadav 29 kohalikus omavalitsuses 79-st.

Pakkumiste esitamise tähtaeg on 14. november kell 14. Riigihanke dokumendid leiab e-riigihangete keskkonnast. Hanke viitenumber on 201532. Kõik hanget puudutavad küsimused tuleb esitada hankeregistri kaudu.

Lisainfo riigihangete registri kohta: uuele registrile sujuvaks üleminekuks ei ole register kasutamiseks kättesaadav vahemikus 18.10.2018 kell 16.00 kuni 21.10.2018 (k.a).

Allikas: Sotsiaalkindlustusamet

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Valdkonna töökuulutused