Parim töötervisega tegeleja on Rimi!

31. oktoobril toimus Kultuurikatlas Töötervise EXEX Otsustajafoorum, kus Rimi pärjati 13 nominendi hulgast töötervise aastaauhinnaga.

„Valisime Rimi selle aasta töötervise aastaauhinna vääriliseks, kuna Rimi pööras tähelepanu kõigile oma töötajatele üle Eesti, alates kontoritöötajatest kuni müüja-kassapidajateni,” lausus þüriiliige Confido erameditsiinikeskuse juht Kadi Lambot. „Rimi lähenemine on mitmekülgne ja organiseeritud, tähelepanu pööratakse nii teadlikkuse tõstmisele regulaarsetes terviseloengutes kui ka füüsilisele aktiivsusele, kus kontoris viiakse läbi võimlemispause ning kaupluse töötajaile tehakse pilatese trenne. Teame, et suurtel mitme asukohaga ettevõtetel on tervise edendamine keerukas, ning hindame Rimi ettevõtlikkust kõrgelt.”

„Oleme viimastel aastatel teinud töötervishoiuvaldkonnas suuri pingutusi, et pakkuda Rimi töötajaile parimaid võimalusi aktiivseks tööeluks,” sõnas Rimi personalijuht Kaire Tero. „Aastate jooksul on muutunud väga palju. Esiteks on juba töötajad ise teadlikumad sellest, kuidas hoida oma tervist töökeskkonnas ja olla füüsiliselt aktiivne. Inimese tervis on otseselt seotud sellega, kui palju ta ennast päeva jooksul liigutab – mida rohkem suudame oma töötajaid eri tegevustesse kaasata, seda tervemad nad on. Tänaseks oleme teinud tervislikke eluviise tutvustavat teavitustööd nii hästi, et kõikidest ühistest tervisepäevadest ja matkadest võetakse aktiivselt osa.”

Kaire Tero toob ühe näitena võimlemispausid kontoritöötajaile, mis oli paras väljakutse, kuna esialgu oli raske kõiki korraga kokku saada. „Kuna kontoritöö on istuv töö sundasendis, siis meie liikumisnõustaja teeb igal hommikul kontoritöötajatele hommikvõimlemist ja käib päeva jooksul läbi kõik toad, pannes töötajad võimlema. Suure kontori tõttu, kus töötab mitusada inimest, ei olnud see alguses lihtne, kuid praegu võimlevad kõik juba tublisti kaasa ja igapäevased võimlemispausid on üks tööpäeva osa. Ilusa ilmaga toimuvad võimlemispausid ka õues.”

„Lisaks töötervise aastaauhinnale tunnustati sel aastal meie tegevusi töötajate suunamisel aktiivse elustiili juurde ka Euroopas – nimelt jõudis Rimi Eesti üleeuroopalisel konkursil #beactive kolme parima hulka,” märkis Kaire Tero.

Töötervise aastaauhinna andsid välja sotsiaalministeerium, tööinspektsiooni portaal Tööelu, Confido eramedistiinikeskus, Viveo Health ning ettevõtte tervisepartner Juno.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Eesti Vabaõhumuuseum – ajal on lugu!

Rocca al Mares, Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik – Eesti Vabaõhumuuseum. Ürituste korraldamiseks leiab siit erinevaid peo- ja seminariruume, kauni looduskeskkonna ning meeliülendavad maitseelamused.

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Valdkonna töökuulutused