„Töö ja palk” – viimaks siiski uutmoodi!

Jaanuari alguse saadet välja hõigates kuulutasin julgelt, et on asju, mis ei muutu, ent alates homsest on saade „Töö ja palk” eetris uuel ajal.

Varasema kolmapäeva asemel võib saadet nüüd kuulata kord kuus teisipäeviti kell 15.00 ja esimene saade on eetris juba homme!

29. jaanuari „Töö ja palk“ on kokku pandud konverentsi Palga Päev populaarseimatest ettekannetest. Saate esimeses pooles räägib Arvato Services personalijuht Pille Room, kuidas palk kujuneb, saate teise poole aga sisustab Palgainfo Agentuuri juht ja analüütik Kadri Seeder, kõneldes sellest, kuidas palgamuutus ja erinevad lisatasud töötajate käitumist mõjutavad.

Neile, kes veel kursis ei ole: Personaliuudiste saade „Töö ja palk” on eetris Äripäeva raadio sagedusel 92,4 MHz ning on järelkuulatav ka podcastina.

Head kuulamist!

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Pidupäev Hestia Hotel Laulasmaa Spa's

Laulasmaa loodus on maagiline. Just siit on ammutanud inspiratsiooni maailma enim mängitud kaasaegne helilooja Arvo Pärt ja just siin on seetõttu 2018. aasta sügisel avanemas muusikasõprade meka – Arvo Pärdi Keskus. Kust siis veel ammutada häid mõtteid, kui mitte Laulasmaalt?

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Valdkonna töökuulutused

AZETS INSIGHT otsib särasilmset PERSONALISPETSIALISTI

Tammiste Personalibüroo OÜ

05. märts 2019