• 05.08.20, 08:00

Milline seis valitseb praegu tööturul?

„Kandideerijate poolest olime juulis jätkuvalt kolmandiku võrra kasvanud võrreldes möödunud aasta juuliga. Olgugi et tööpakkumiste arvus on näha vähest kukkumist suvekuudele omaselt, siis tööandjate aktiivsus on märkimisväärselt suurenenud ja on näha, et käib aktiivne ettevalmistus sügiseks,” kommenteeris tööturu hetkeseisus CV.ee turundus- ja teenindusjuht Maris Viires.
Milline seis valitseb praegu tööturul?
  • Foto: Pixabay
Olgugi et tööpakkumiste arv ja kandideerijate arv langes juulis 8% võrreldes juuniga ja on kolmandiku võrra väiksem võrreldes eelmise aasta sama perioodiga, on valik siiski tööotsija jaoks mitmekesine. Üllatavalt suur oli juulis kodulehekülje külastajate arv, mis on märk, et inimesed vaatavad sügise eel juba aktiivselt tööpakkumisi ja suurima tõenäosusega saab suurem kandideerimislaine olema just augustis ja septembris.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 12:53
Tugevda oma meeskonnavaimu ühisüritustel Ida-Virumaal
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele