• 07.09.20, 06:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töötukassa on poole tagasi nõutud palgatoetustest juba kätte saanud

Töötukassal on tekkinud asutuste vastu paarisaja tuhande euro jagu nõudeid, mis tekkisid siis, kui palgatoetust küsinud ettevõte toetust saanud inimese keeluajal koondas, raha tagasiküsimisega suuri probleeme tekkinud ei ole.
Töötukassa hoone
  • Töötukassa hoone
  • Foto: Liis Treimann
„Ligi 50% tagasinõuete summast on tagasi makstud. Ülejäänud summade laekumised toimuvad vastavalt tagasimakse tingimustele,” ütles töötukassa kommunikatsiooni peaspetsialist Lauri Kool.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.10.25, 17:36
„Tahan puhkust ilma meilivahetuseta.” Töötaja ootab tööandjalt digilahendusi
Soovitused, mida silmas pidada personalitarkvara valimisel
Töötajad tahavad tööandjalt samasugust kasutajakogemust, nagu saavad iga päev muid teenuseid kasutades, olgu selleks äpi kaudu söögi tellimine või laste andmete vaatamine eKoolis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele