Üksnes veerand tööandjatest on kehtestanud ametliku kaugtöö poliitika, samas kui viiendik näeb reeglistiku puudumist murekohana, selgus CV-Online Estonia kaugtöö uuringust. Mida kaugtöö poliitika kokkuleppimine organisatsioonile annab?
Autor: Pexels
Küsitluses uuriti nii töövõtjatelt kui ka tööandjatelt kodutöö eeliseid ja väljakutseid. Hetkel täidab suisa 2/3 kõigist töötajatest oma tööülesandeid osaliselt või täielikult kodukontoris. Seega on ilmne, et kaugtöö heaks sujumiseks on tarvis teha omavahelisi kokkulepped, et töökorraldus sujuks.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Personaliuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.