Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Thermory grupi uus personalijuht on Katri Jürine
Augustist alustas Thermory grupi personalijuhina tööd Katri Jürine, kes töötas varem Ericssonis personalijuhi ametikohal.
Varem Häirekeskuse personaliosakonna juhatajana töötanud Elina Meidla asub peagi tööle rahvusvahelises transpordi- ja logistikaettevõttes DSV Estonia, kus ta hakkab personalivaldkonda üles ehitama.
Augustist alustas siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse ehk SMITi personaliüksuse juhina tööd Kärt Kinnas, kes töötas varem peaaegu kolm aastat PARE tegevjuhina. Uurisime, millised tegemised teda lähiajal ees ootavad.
PARE tegevjuhi ameti võtab 30. augustist üle Mailis Neppo, kes juhtis viimased viis aastat kaitseministeeriumi personaliosakonda. Personaliuudised uuris Neppolt, miks otsustas ta väljakutse vastu võtta ja mida PARE-s ära teha soovib.