Keskmine palk hakkab Eesti keskpangas lähenema 3600 eurole ning pidama ei ole töötasu kasv saanud ka praeguses kõrges inflatsioonis, kirjutab Äripäev.
Eesti Panga president Madis Müller
  • Eesti Panga president Madis Müller
  • Foto: Raul Mee
Viimaste kuude sõnum keskpangalt nii Frankfurdis kui ka Tallinnas on olnud, et liiga kiire palgatõus hoiab inflatsiooni veel pikemalt ülal. Ka avalik sektor peaks mõtlema väiksematele kulutustele, kui me ei taha, et intressid muudkui tõuseksid ja tõuseksid, on keskpank rõhutanud.

Seotud lood

Uudised
  • 26.06.23, 01:49
Madis Müller hoiatab palga tõstmise eest
Kiirenev palgatõus ohustab euroala inflatsiooni väljavaadet, ütles Euroopa Keskpanga nõukogu liige ja Eesti Panga president Madis Müller.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.26, 11:00
Tiimiürituste loogika muutub: ettevõtted otsivad üha enam keskkonda, kus inimesed päriselt suhtleksid
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele