• 13.06.19, 10:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kei Karlson: keskastmejuhid, meie nõrgim lüli

Läbi meediaprisma vaatab Eesti tööturult vastu õud, häving ja õõvastus: Eesti töötajad, eriti noored, ei taha, oska ega viitsi, ning igaüks, kes suudab labidat käes hoida ja kainena tööle ilmuda, on juba ammuilma võetud. See müüt on primitiivsuses meelitav ja ühtlasi ka vale, kirjutab GoWorkaBiti kaasasutaja Kei Karlson.
Kei Karlson
  • Kei Karlson Foto: Eiko Kink
Eesti töötajad on enda Lääne-Euroopa kolleegidele jõudsalt järele võtnud ning meie inimestel pole rahvusvahelisel tööturul enam midagi häbeneda. Ma väidan, et meie tootlikkuse ja majanduskasvu nõrgimaks lüliks on saanud juhtimiskvaliteet, lihtsalt öeldes keskastmejuhid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele