• 20.01.20, 11:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jaanus Kangur: emotsioonid on metsloomad, ära tapa, vaid taltsuta neid

Saatesarja "Tegijalt tegijale" esimeses saates räägime aasta koolitaja 2019 Jaanus Kanguriga, kuidas koolitusvajadused aja jooksul muutunud on ning kuidas head koolitust ning koolitajat ära tunda.
Jaanus Kangur ja Sigrid Hiis.
  • Jaanus Kangur ja Sigrid Hiis.
  • Foto: Erakogu
Arutleme inimese arengu ning emotsionaalsuse üle ja saame vastuse küsimusele, miks vahel tasuks eneseabiraamatutele hoopis ilukirjandust eelistada?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 16:12
Pärnu tõestas rahvusvahelise konverentsiga, et suursündmused ei vaja suurlinna
Pärnu tõestas veenvalt, et rahvusvahelise tasemega konverentsi õnnestumiseks ei pea sihtkohaks olema suurlinn. Euroopa Turismikomisjoni (European Travel Commission, ETC) 11. aastakoosolek tõi 90 delegaati 25 riigist külmal veebruarikuul kuurortlinna, mida paljud neist polnud varem külastanud. Kiirelt sai selgeks, et Pärnu tugevused konverentsisihtkohana peituvad just selles, mis teeb linna eriliseks: kompaktsus, jalutajasõbralik keskkond, tugev spaakultuur, kohalik toit ja professionaalsel tasemel konverentsikeskused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele