Kui sel aastal täitus sisserändekvoot poole aastaga, siis tuleval aastal juhtub see tõenäoliselt oluliselt varem – võimalik, et lausa jaanuari lõpuks. Lahendusettepanekud ootavad alles poliitikute sahtlis.
Siseministeeriumi kokku kutsutud töörühm tegi novembri lõpus valitsusele ettepanekud, kuidas lahendada ajutiselt olukord, kui kvoot piirab tööjõudu sissetoomast. Äripäevale teadaolevalt pidid valitsuserakonnad ettepanekuid arutama sel teisipäeval, ent selleni ei jõutud. See aga tähendab, et nad hakkavad ettepanekuid arutama suure tõenäosusega alles jaanuari teises pooles.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Personaliuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.