• 07.01.20, 13:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sisserände kvoot sai täis

2020. aasta alguseks on politsei- ja piirivalveametile esitatud sisserände piirarvust rohkem taotlusi ehk 1378 elamisloa taotlust siin töötamiseks ja ettevõtlusega tegelemiseks.
Ehitusele saab inimesi nüüd juurde ainult lühiajalise tööloaga.
  • Ehitusele saab inimesi nüüd juurde ainult lühiajalise tööloaga.
  • Foto: Andras Kralla
6. jaanuari seisuga on ametile ja Eesti saatkondadele esitatud 1378 tähtajalise elamisloa taotlust töötamiseks ja ettevõtluseks Eestis ehk 120 taotlust rohkem, kui sisserände piirarvu alusel on võimalik vastavaid elamislubasid välja anda, teatas politsei.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 15:29
Kuidas ühendada inspireeriv tööpäev ja meeldejääv elamus looduses?
Sobiva sündmuspaiga leidmine, mis oleks parajas kauguses linnakärast, kuid samas hästi ligipääsetav ja kaasaegsete võimalustega, pole lihtne ülesanne. Veelgi keerulisemaks muutub see siis, kui soov on ühendada seminar või koolitus millegi meeldejäävaga – näiteks looduses liikumise, ühiste tegevuste ja kvaliteetajaga. Selline koht on aga täitsa olemas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele