• 15.01.20, 06:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

KKK: õnnetuste vältimine raskuste tõstmisel

Jaanuarikuu Personali Praktikus vastab lugeja küsimusele töökeskkonna konsultant Rein Reisberg.
KKK: õnnetuste vältimine raskuste tõstmisel
  • Foto: Pixabay
Meie tootmistsehhides tuleb palju käsitsi raskusi tõsta. Kõigil teisaldustöödel ei saa paraku inimesi masinaga asendada. Mida peaksime arvestama tõstetööde korraldamisel, et töötajatel ei tekiks tervisekahjustusi?

Seotud lood

Uudised
  • 12.12.19, 06:00
Muudatused tööõiguses 2020. aastal
Tavapäraselt on uue aasta saabumise lävel põhjust rääkida muudatustest, mis mõjutavad uuel aastal tööõiguse maastikku. Seekordsed, 2020. aastal jõustuvad muudatused, mõjutavad paljusid töösuhteid puudutavaid valdkondi, sh vanemahüvitiste maksmist, isapuhkuse kasutamist ja Eestisse lähetatud töötajate töötingimusi. Õigusloome suunal on 2020. aastal oodata suuremat selgust paindlike töösuhete reguleerimise kontekstis. Järgnevalt kõigest lähemalt.
Uudised
  • 16.12.19, 06:00
2020. aasta seadusemuudatuste lühikokkuvõte
Koondasime veel enne uue aasta saabumist kokku olulisemad jõustuvad seadusemuudatused, koos lühikirjeldustega ning viidetega selgitavatele artiklitele.
Uudised
  • 24.01.19, 23:43
Väiksemate tööõnnetuste uurimine uue TTOSi alusel
Tööinspektsiooni töökeskkonna konsultant Rein Reisberg selgitab, kas ja kuidas peab tööandja uurima väiksemaid tööõnnetusi muudetud töötervishoiu ja tööohutuse seaduse alusel.
Uudised
  • 02.10.19, 10:00
Mida toob kaasa tööõnnetuse varjamine
Tööinspektsiooni töökeskkonna konsultant Piret Kaljula jagab nõuandeid juhuks, kui tööandja soovib tööõnnetust varjata.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele