Kuigi paljud arvavad, et iga-aastased pikad rahulolu-uuringud on oma aja ära elanud, siis Lindströmi kogemus näitab, et oluline on, mida ja kuidas mõõta ning mis saab rahulolu-uuringu tulemustest edasi.
- Lindströmi personalipartner Krista Vihul. Foto: Arno Mikkor
Lindströmis on aastaid tehtud tööd rahulolu-uuringu parandamise ja täiendamisega ning oleme teinud sel teekonnal ka vigu, kuid nüüdseks on meil hästi töötav protsess, mis on osa meie loomulikust töökultuurist. Iga-aastase rahulolu-uuringu planeerimine algab juba mitu kuud enne, kui küsimustiku töötajatele välja saadame. Vaatame üle töötajate nimekirjad, teeme täiendusi või parandusi küsimustesse, täiustame protsessi. Järjepidevuse tagamiseks ei ole mõistlik rahulolu-uuringu küsimusi igal aastal muuta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.