Koolitaja Allan Kaljakin jagab nõuandeid, kuidas edendada meeskonnaliikmete omavahelist suhtlemist ja koostööd, et panna hajusmeeskond kõige paremal viisil tööle.
- Allan Kaljakin – coach, superviisor, meeskondade koolitaja ja psühhodraama rakendaja.
Hajusale meeskonnale on iseloomulik, et selle liikmed töötavad üksteisest füüsiliselt eraldi, kas kõik kodukontoritest või hübriidtöö korral kombineerituna kontoriruumides kohapeal töötamisega. Alguses harjumatuna tundunud hajusana töötamise viisist on aja möödudes saanud uus tööelu reaalsus, mida kinnitab see, et paljud kaugtööle suunatud meeskonnad jätkavad vähemal või suuremal määral virtuaalsena tegutsemist ka perioodil, kui selleks epidemioloogilist põhjust otseselt ei ole.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.