• 04.01.23, 09:38

Kes on sinu +1?

„No miks sa enne haiglasse minekut endale asendajat ei leidnud?“ küsis koolidirektor matemaatikaõpetajalt, kes infarktiga haiglasse sattus. Linnalegend või mitte, kuid see lugu sobib ilmestama meie ettevõtete ja asutuste tavapärast töökorraldust, mis lähtub eeldusest, et iga inimene on olemas igal hommikul.
2022. aasta mõjukaim personalijuht Estel Pukk: "Kui äge see oleks, kui Eestis oleksid kõik kõrgharidusega inimesed pädevad töötama õpetajana ja/või õppejõuna!"
  • 2022. aasta mõjukaim personalijuht Estel Pukk: "Kui äge see oleks, kui Eestis oleksid kõik kõrgharidusega inimesed pädevad töötama õpetajana ja/või õppejõuna!" Foto: AIRI Leon
Ja kui ei ole, siis küll ta kuidagi asjad ära lahendab, näiteks töötab puhkuse ajal, saadab haiglast e-kirju jne. Asendamine ja asendatavus on teemad, millega tegeletakse sageli siis, kui enam ilma ei saa või kui on vaja puhkusegraafikuid kokku leppida pool aastat ette.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele