• 05.07.23, 09:00

Tehasejuhtide palgaraport: keskmine palk kasvas 1. kvartalis 5 protsenti

Tööstusuudised.ee teeb ülevaate, millised on statistikaameti andmetel tööstussektori tehase juhtide mediaan- ja keskmised palgad 2023. aasta 1. kvartalis maakondade lõikes.
Kõrgeim palk on Pärnumaa tehasejuhtidel.
  • Kõrgeim palk on Pärnumaa tehasejuhtidel. Foto: Pixabay
Palgaandmetest selgub, et kõige suuremat keskmist palka teenivad endiselt tehase juhid Pärnu maakonnas. Lisaks on välja toodud tehase juhtide mediaan- ja keskmised palgad Harju maakonnas, Ida-Viru maakonnas ja Tartu maakonnas.

Seotud lood

Uudised
  • 22.06.23, 13:03
Personalitöötajate palgaraport: nii mõnigi palgalaevuke on ületanud ootamatu künnise
Värske palgastatistika näitab, millist palka teenisid personali valdkonna töötajad 2023. aasta I kvartalis. Vaatame üle, kui suur on eri ametipositsioonide keskmine palk ja mis suuna on võtnud palgalõhe.
Uudised
  • 04.07.23, 09:54
Logistikasektori palgaraport: I kvartal tõi olulisi muudatusi
Logistikauudised teeb Statistikaameti värskete andmete põhjal traditsioonilise ülevaate, millised olid tarneahelajuhtide, logistikute, veoautojuhtide, bussijuhtide ning pakiautojuhtide keskmised mediaanpalgad ametirühmade lõikes tänavu esimeses kvartalis ning kuidas need on muutunud võrreldes eelmiste kvartalitega.
Uudised
  • 03.07.23, 12:30
Tootmisjuhtide palgaraport: suurimat keskmist palka teenivad Järvamaa tootmisjuhid
Tööstusuudised.ee teeb ülevaate, millised on statistikaameti andmetel töötleva tööstuse tootmisjuhtide mediaan- ja keskmised palgad 2023. aasta 1. kvartalis maakondade lõikes. Andmetest selgub, et 9 maakonnas on keskmine palk langenud, 5 maakonnas aga tõusnud.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele