• 01.12.23, 09:58

Palgatõusu ei pakuta kandikul: mida peaks palgateemadest teadma?

Augustis ilmunud CV-Online’i tööturu monitooringust selgub, et kolmveerand töötajatest ei pea enda töötasu piisavaks ning ootab endiselt tööandjatelt palgatõusu. Lisaks nähtub, et pea pool vastanutest on otsustanud kõrgema palga saamiseks uut töökohta otsida.
Fotol SEB personalijuht Margit Pugal
  • Fotol SEB personalijuht Margit Pugal
  • Foto: Raul Mee
Alati ei pea aga kõrgema töötasu nimel tööandjat vahetama. SEB personali ja koolituse divisjoni direktor Margit Pugal selgitab, mida töötaja võiks palgateemadest teada.

Seotud lood

Saated
  • 29.11.23, 12:08
SEB personalidirektor õpetab, kuidas palka juurde küsida
Palgatõusu saamiseks tuleb eelkõige vaadata iseenda tegudele ja ettevõttele otsa ning siis tööandjale selgitada, mis palgatõusu õigustab, rääkis SEB personali ja koolituse divisjoni direktor Margit Pugal.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 09:45
Masinõpe on kriitilise tähtsusega oskus iga tehnilise spetsialisti jaoks
Masinõpe pole enam ainult andmeteadlaste ega IT-spetsialistide pärusmaa – see on muutumas keskseks oskuseks paljudes tehnilistes valdkondades. Insenerid ja spetsialistid, kes oskavad masinõpet rakendada, loovad lisaväärtust nii oma tööle kui ka kogu ettevõttele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele