Uuringute kohaselt soovib ligi 60% töötajatest teha edaspidi kaugtööd kas või mingis mahus. Uuringud näitavad sedagi, et kaugtöö aitab suurendada töötajate produktiivsust ja rahuolu.

- Kaugtööle suundumise esimene etapp võib kaasa tuua kentsakaid olukordi: töötaja liigutab iga natukese aja tagant arvutihiirt, näidates kolleegidele, et ta on ekraani ees ja tegeleb tööülesannetega.
- Foto: Pexels
Siiski kuuleme organisatsioonidest, kes kutsuvad oma töötajaid kontoritesse tagasi või väidavad, et kaugtöö ei sobi nende organisatsiooni eripäradega. Millest see tuleneb ja kas sellele on alternatiive? Kuidas minna üle kaugtööle, kui seda senini tehtud ei ole, või kuidas astuda arengus järgmine samm, kui tunne on, et oleme selles juba niigi väga head?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!