• 30.07.24, 09:00

Miks raisata aega koosolekutel, mis tulemuseni ei vii?

Koosolekud on meie töise elu lahutamatu osa, ent hoolimata sellest, et veedame üha rohkem aega koosolekutel, pole see meie töö tulemuslikkust kasvatanud – pigem vastupidi.
Töötubade fasilitaator ja koolitaja Tiina Hiller jagab näpunäiteid, kuidas koosolekust parim võtta ja see enda kasuks tööle panna.
  • Töötubade fasilitaator ja koolitaja Tiina Hiller jagab näpunäiteid, kuidas koosolekust parim võtta ja see enda kasuks tööle panna.
Statistika (Flowtrace.co) näitab, et keskmine töötaja veedab ligi 15%, juhid ligi 50% ja tippjuhid isegi 70% oma tööajast erinevatel koosolekutel ja töistel aruteludel. Samal ajal tunnistavad needsamad juhid, et ligi 70% nendest koosolekutest on ebatõhusad ning pigem raiskavad nende ja ettevõtte aega ja raha. McKinsey andmetel kulutavad ettevõtted ligikaudu 37 miljardit aastas ebavajalikele koosolekutele. Meie kalendrid on täis arutelusid, mis röövivad meie aega ega aita meil oma tööd paremini teha.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele