“Ma tunnen, et mul ei ole siin organisatsioonis enam arenguvõimalusi, justkui tammuksin paigal. See ametikoht või roll, mis mind kõnetaks, on hõivatud ja paistab, et seal lähiajal liikumist ei toimu. Olen juhiga rääkinud, mis teemad ja väljakutsed mind organisatsioonis veel huvitaksid, kuid praegu soovitakse mind hoida selles rollis või uusi ametikohti ei ole võimalik luua.”
Tähtis roll töötaja karjääritee suunamises on nii juhil, personalijuhil kui ka asjakohasel sisekommunikatsioonil, jagab näpunäiteid Tulevikupilt OÜ karjäärinõustaja ja koolitaja Anna Gramberg.
  • Tähtis roll töötaja karjääritee suunamises on nii juhil, personalijuhil kui ka asjakohasel sisekommunikatsioonil, jagab näpunäiteid Tulevikupilt OÜ karjäärinõustaja ja koolitaja Anna Gramberg.
Need on näited, mida organisatsioonide töötajad on karjäärinõustamise vestlustel välja toonud, kirjeldades oma ummikseisu või rahulolematust, peegeldades soovi mingis mahus muutuseks ja arenguks. Samas olemasolevast töökohast (veel) sageli otseselt lahkuda ei soovitagi, kuid sobivat lahenduskäiku ja võimalusi enda jaoks ka ei nähta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:12
Ajakulu väheneb: Go Busi uus tellimiskeskkond võimaldab bussi broneerida minutitega
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele