8. märtsil korraldavad Tööandjate Keskliit ja Garage48 ideetalgud, leidmaks nutikaid lahendusi vähenenud töövõimega inimeste suuremaks kaasamiseks tööjõuturul. Ideetalgutest on oodatud osa võtma kõik, keda see teema kõnetab.

- Kõik, kes soovivad töötada, peaksid saama seda teha!
- Foto: Scanpix/Panthermedia
SEB Innovatsioonikeskuses toimuvatel ideetalgutel saavad osalejad ühe päeva vältel esitleda oma probleeme ja pakkuda neile välja ka võimalikke lahendusi. Garage48 mentorid aitavad neist päeva lõpuks välja töötada efektiivseid ja rakendatavaid projekte. Ideetalgutel osalemine on kõigile tasuta.
Tööandjate Keskliidu juhi Toomas Tamsari sõnul kujutavad vähenenud töövõimega inimesed endast väärtuslikku personali tööturul ja nende parema kaasamise nimel tasub pingutada. „Vananeva ja väheneva rahvastiku tingimustes peame andma endast maksimumi selleks, et kõik, kes soovivad töötada, saaksid seda teha,” toonitab Tamsar.
Ideetalgud toimuvad Euroopa Liidu Sotsiaalfondi toetusel ja neile saab registreeruda
Garage48 kodulehel.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Suurima arvu tööpakkumisi leiad CV.ee tööportaalist – kinnitavad 2025. aasta värsked andmed.