2019. aasta sisekoolituse konverentsi fookus oli suunatud tulevikule – kuidas kohaneda pidevate muutustega ühiskonnas, organisatsioonides ning tehnoloogia arengus.

- Aasta sisekoolitaja 2019 tiitli I kategooria võitja Hela Ojasaar, Eesti Rahvusraamatukogu kvaliteedispetsialist.
Õppijate ootused õpiformaatidele ning töökohal õppimisele on muutunud – oodatakse kiirust ja efektiivsust, paindlikkust ning võimalust õpitut kohe praktikas rakendada. Üha enam soovitakse, et tööandjad keskenduksid lisaks erialaspetsiifiliste oskuste arendamisele ka töötajate isiklikule enesearengule ja heaolule. Üheks oluliseks koolitus- ja arendustegevuse viisiks on paljudes organisatsioonides sisekoolitus. Lisaks tulemuslikule informatsiooni edastamise vormile on see ka hea vahend, kuidas integreerida 70/20/10 õppimist, kus lõviosa õppimisest toimub praktilise tegevuse kaudu. On ju teada, et parim viis õppimiseks on teiste õpetamine. Luues organisatsioonis teadmiste jagamisele suunatud keskkonna, tagame ka organisatsiooni paindlikkuse ning jätkusuutlikkuse. Kuidas siis aidata inimestel avastada oma sisekoolitaja potentsiaal ning luua eeldused õppiva organisatsiooni kujunemiseks?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!