Autor: Personaliuudised.ee • 17. aprill 2020

Selgusid konkursi „Parim Personaliprojekt 2020” võidutööd

Autor: Pexels
Konkursiga „Parim personaliprojekt” tunnustab PARE viimase aasta jooksul organisatsioonides ellu viidud uuenduslikke ja edukaid inimeste juhtimist ja arendamist ning organisatsiooni tegevust tõhustavaid projekte.

Sel aastal esitati konkursile 15 projekti 12 erinevast organisatsioonist. PARE tegevjuht Kärt Kinnas kommenteeris, et konkursile laekunud personaliprojektid peegeldavad tööandjate 2019. aasta väljakutseid tööjõupuudusele lahenduste otsimisel. „Värbamises loodi silmapaistvaid lahendusi ja rohkem pöörati tähelepanu tööandja brändingule. Ka töötajate heaolu ja arengu toetamine on olnud tööandjate fookuses. Avaliku sektori organisatsioonid on panustanud personalitöö efektiivsemale korraldamisele.”

Personalivaldkonna ekspertidest koosnev žürii valis kolm finalisti

Politsei- ja Piirivalveameti värbamisprojekt „Tagasiotsitavad”

Skyparki projekt „Uue Skyparki avamine ja personali värbamine”

Swedbanki projekt „Java arendaja värbamiskampaania”

Parimaks personaliprojektiks tunnistati Politsei- ja Piirivalveameti värbamisprojekt „Tagasiotsitavad”

Projekti eesmärk oli tuua tagasi PPA ridadesse endised politseiametnikud ja piirivalvurid, kes on mingil põhjusel teenistusest lahkunud. Projekti tulemusena naasis teenistusse 61 inimest ja hoiti kokku 1,5 miljonit eurot.

PARE juhatuse aseesimees ja žürii liige Veiko Valkiainen tundis heameelt, et žürii oli otsuses üksmeelne. „Politsei- ja Piirivalveameti endiste töötajate värbamise projektist joonistus selgelt välja, et inimestele läheb korda töö kui kutsumus ja teisalt soojus, millega endine tööandja oma varasemaid töötajaid tagasi ootas. See on siiras ja ehe! Tubli töö, Politsei- ja Piirivalveamet!” tunnustab Valkiainen.

Parimate personaliprojektide konkurss toimub alates 2000. aastast. Konkursi eesmärk on tõsta personalitöö väärtust, tuua esile efektiivse personalitöö mõju organisatsiooni edukusele, luua võimalused parima kogemuse vahetamiseks inimressursi valdkonnas ning tunnustada valdkonna professionaalide tööd.

Jaga lugu
Personaliuudised.ee toetajad:
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700
Liina AruKonverentside programmijuhtTel: 5559 1230