• 13.07.20, 09:00

Kuidas testitakse koroonat Eestisse saabuvatel võõrtöötajatel?

Kui töötaja saabub isolatsiooninõudega riigist, siis peab ta Eestisse jõudes jääma kaheks nädalaks karantiini, enne kui saab tööle asuda. Kas see tähendab, et tööandja peab talle leidma majutuse kindlal aadressil?
Kuidas testitakse koroonat Eestisse saabuvatel võõrtöötajatel?
  • Foto: Unsplash
Kutsuja ehk siis tööandja peab koos töötajaga läbi arutama, kuidas olukord lahendatakse. Kas töötajal on endal majutuskoht või tagab selle tööandja, kes on ta Eestisse tööle kutsunud. Tegemist ei ole ettenägematu olukorraga, vaid töösuhte mõlemale poolele arusaadava ja praegu juba ka ette planeeritava olukorraga. Läbirääkimised ja kokkulepped selles küsimuses on kindlasti võimalikud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 12:53
Tugevda oma meeskonnavaimu ühisüritustel Ida-Virumaal
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele