Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Suurfirmade Palga TOP: tipus troonivad IT ja logistika
Suurfirmade ehk 100 ja enam töötajaga ettevõtete palgaedetabeli esiotsas troonivad infotehnoloogia ja logistika sektoris tegutsevad ettevõtjad.
Kõige suuremat palka maksab Nortal, kus 747 töötaja keskmine kuutasu oli mullu 5076 eurot. Nortali palgataset kommenteeris hiljuti Äripäeva raadio hommikuprogrammis ettevõtte tegevjuht Andre Krull. Seda intervjuud saab kuulata siit.
Sobiva sündmuspaiga leidmine, mis oleks parajas kauguses linnakärast, kuid samas hästi ligipääsetav ja kaasaegsete võimalustega, pole lihtne ülesanne. Veelgi keerulisemaks muutub see siis, kui soov on ühendada seminar või koolitus millegi meeldejäävaga – näiteks looduses liikumise, ühiste tegevuste ja kvaliteetajaga. Selline koht on aga täitsa olemas.