Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Palga TOP: jaekaubanduse parimad palgamaksjad
Millised 20 jaekaubanduse valdkonna ettevõttet maksid mullu oma töötajatele kõige suuremat brutopalka kuus?
Millised tööstussektori ettevõtted maksid mullu oma töötajatele keskmist brutopalka üle 2000 euro kuus? Edetabeli esimeses poole domineerib masina- ja metallitööstus.
Eesti IT-sektor seisab silmitsi paradoksiga: vabu töökohti ja nõudlust on küllaga, kuid sobivate oskustega spetsialiste napib. SA Kutsekoja prognoosid näitavad, et aastaks 2027 vajab Eesti IT-sektor juurde 33 000 inimest. Samas pole küsimus ainult kvantiteedis – tööandjad ootavad tänapäeval enamat kui lihtsalt tehnilisi oskusi.