Viimase paari aastakümne jooksul on töö füüsiline turvalisus märkimisväärselt paranenud. Ebamäärasuse ja teadmatuse tingimustes on aga suurenenud vajadus psühholoogilise ohutuse ja turvatunde järele.
Psühholoogiline turvalisus loob vabaduse teha tööd parimal moel: kui töötaja saab rakendada seda, mida on õppinud ja kogenud, kasutada omadusi, mis näitavad tema häid külgi, ja teha tööd viisil, mis arendab tema jaoks väärtuslikku ja olulist, siis tunneb ta end tööl hästi ja turvaliselt. Teisalt kaasneb iga tööga pingutus, kohustused ja ebaõnnestumised. Turvalisuse tagab võimalus vigadest rääkida ja õppida, nii et jõupingutusi märgatakse ning väikesed eksimused parandatakse koos.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!