Jaanuaris 2021 ühinesid Keskkonnaamet ja endine Keskkonnainspektsioon. Ühinemisprotsessis oli oluline roll kõigil töötajatel. erilist tähelepanu pöörati psühhosotsiaalsete ohutegurite kõrvaldamisele.

- Vasakul Keskkonnaameti klienditeenindus- ja personaliosakonna juhataja Kristi Pukk; paremal Keskkonnaameti klienditeenindus- ja personaliosakonna peaspetsialist Kaive Päeva
Meie peamine väärtus on enam kui 500 usaldusväärset, hoolivat, tulemuslikku ja koostöötahtelist inimest. Töötajate hoidmiseks teeme kõik, et psühhosotsiaalseid ohutegureid maandada.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.