Autor: Helen Roots • 11. mai 2023

Peagi käes: personalitöötajate suvine suursündmus! Mida seekord oodata?

Pea kuu aja pärast, 8.-9. juunil, kohtuvad Adila heaolu- ja puhkekeskuses personalijuhid ja -töötajad üle Eesti. Ees on ootamas inspireeriv konverentsipäev!
Inspiratsioonifestival: personalitöötajate suvepäevad 2022
Foto: Raul Mee

Kui sa oled HR-valdkonnaga kas või servapidigi seotud, siis see on just see sündmus, kus kohalolu on peaaegu kohustuslik. Festivalipäev toob sinuni inspireerivad esinejad, eelõhtu pakub võimalust kohtuda juba tuttavate personaliinimestega ja sõlmida uusi kontakte, lisaks saunarituaalid, lõke ja muusika, kakaotseremoonia ...

Tänavune inspiratsioonifestival on järjekorras alles teine, kuid selle põhjal, kui kiiresti esimesed osalejad end kirja panema tõttasid, võib julgelt väita, et loodetavasti on algus pandud pikale traditsioonile. Eelmise aasta festivalilt saadud inspiratsioonipuhang innustas suurt osa külastajaid end kibekiiresti ka tänavusele sündmusele registreerima, samuti panid end esmajärjekorras kirja need, kelle kõrvu möödunud aasta lood jõudsid ja kes tundsid, et sel aastal nad küll millestki nii toredast ilma jääda ei taha.

Miks suvepäevad?

Ühest küljest on personalijuhtidel küll hulgaliselt virtuaalseid kohtumispaiku ning siin-seal konverentsidel-seminaridel-hommikukohvidel ja mujal saavad nad aasta jooksul ka näost näkku kokku, ent ikka on õhkkond töine, vestluspartneril kiire ja jõutakse lobiseda vaid tühjast-tähjast. Pealiskaudselt. Süvenemata. Küll tahaks mõnikord pikemalt istuda, nii et aeg peale ei suru ja pole vaja minema kiirustada ...

8. ja 9. juunil kohtuvad Adilas personalitöötajad üle Eesti, et omavahel tuttavaks saada, ühiselt mõnusalt aega veeta ning nautida inspireerivat ja meeleolukat konverentsipäeva. Koju ei sunnita kedagi, sest see on aasta suursündmus, mil saad tõesti aja maha võtta ja nautida päeva iseenda jaoks. On ju personalijuht alatasa eesliinil, tulejoonel, lahendamas probleeme, konflikte, muresid ja "olukordi". Nüüd on aeg hinge tõmmata ja suvi sisse juhatada!

Mis toimub?

Suvepäevad algavad eelõhtuga 8. juunil, mil on aeg networking'uks, meelelahutuseks ja ühistegevusteks. Osa on võimalik võtta saunarituaalist ja kakaotseremooniast ning mängida lõbusaid seltskonnamänge (nt soojendav tutvumismäng õhtujuht Marko Reikopilt, kaasa võetud mängud nagu petanque, mölkky, kroket jm). Kes vähe rahulikuma meelega, võib aga nautida hoopis lõket ja muusikat, head seltskonda ja intellektuaalset vestlust ametikaaslastega. Tegevusi jagub igale maitsele ja nurka istuma ei jää keegi.

Konverentsipäeval 9. juunil kuulevad osalejad inspireerivaid kogemuslugusid, nende vahel aga toimuvad arvukad töötoad, mille vahel valida. Seda kõike selleks, et olla pärast veelgi motiveeritum. Kava kujundamisel on Personaliuudised pannud selgi korral seljad kokku Eesti HR Seltsiga, et pakkuda osalejatele tõeliselt lennukat ja sütitavat valikut põnevatest ja professionaalsetest esinejatest.

Kes sind tänavu inspireerivad?

Eelkõige muidugi sa ise ja säravad kolleegid-ametikaaslased, aga et kasu oleks veelgi suurem, oleme koostöös HR Seltsiga palunud pealavale kogemuslugusid jagama Meelis Kuke ja Kristi Ansbergi.

Meelis Kukk jagab oma kogemust teekonnast lastekodulapsest Tallinna Lastekodu juhatajaks.

Kristi Ansberg kirjeldab, isikliku kogemuse põhjal, mida tunneb võõrtöötaja, keda karjäär viib kodumaalt eemale.

Töötubades jagavad praktilisi tarkusi oma valdkonna tõelised tipud

Uku Nurk jagab praktilisi tarkusi tööandjabrändingu ja copy-tekstide loomiseks.

Janno ja Siret Seeder teevad koolituse feng shui'st, aidates vastuseid leida küsimustele kes ma olen? Missugune energia juhib mind? Mis on minu võimalused ja eeldused? Kuidas oma potentsiaali ära kasutada?

Veiko Ristissaar teeb ülevaate personalitöötajatele suunatud erinevatest digiturunduse tööriistadest, mis muudaksid Sinu töö efektiivsemaks.

Mihkel Kangur jagab praktilisemaid võtteid, mis toovad Sulle enim kasu tööalaste esinemiste ja ettekannete tegemise olukordades.

Tiina Saar-Veelmaa jagab nippe, kuidas Sina saaksid oma tööst rohkem rõõmu tunda.

Irene Metsis räägib personalijuhist kui innovatsiooni eestvedajast ja organisatsiooni teadlikust arendajast. Mida see kõik tähendab ja milline on tulevikus tegelik vastutus?

Konverentsipäeva naerutab sisse improteater Ruutu 10 ning sündmust hoiab ohjes suurepärane Marko Reikop. Töötubadest saad kokku panna isikliku assortii.

Foto: Evi Schults

Miks osaleda?

• Saad osa valdkonna parimate ekspertide töötubadest.

• Saad endale kokku panna a la carte programmi ja valida just need töötoad, mis sind kõige rohkem kõnetavad, ning arendada end valdkondades, mis on sinu töös kõige kriitilisema tähtsusega.

• Töötubadest saad kaasa tööriistakohvri ja praktilised teadmised, mida kohe oma töökohal rakendada.

• Saad tuge ja head nõu, kuidas oma töös jätkuvalt edukas olla.

• Saad laiendada erialast kontaktivõrgustikku ja värskendada olemasolevaid kontakte.

• Saad tunda, kui tore on teise personalitöötajatega näost näkku suhelda.

• Ka siis, kui tuled üksi, lahkud hulga värskete mõtete ja uute tutvustega.

• Inspiratsioonifestivalilt võid leida sõpru kogu eluks!

• Oled pärast festivali inspireeritud, täis uut hingamist ja energiat!

Mida kirjutati tagasisides?

• „Küll on hea meel tõdeda, et "Inspiratsioonifestival: personalitöötajate suvepäevad" on oma nime täies tähenduses välja teeninud!“

• „Väga head esinejad, piisavalt erinevad teemad, mille vahel valida. Tore ja avatud seltskond. Mõnus õhkkond ja vahvad mängud eelmisel õhtul.“

• „Inimesed väga mõnusad! Ma tulin üksi ja tutvusteta, aga sain kergesti sisse sulanduda.“

• „Tõeliselt lahe HR-festivali oli! Kõik oli suurepärane.“

• „Väga mõnusa auraga festival :) Väga meeldis eelõhtu võrgustumine ja konverents alles järgmisel päeval.“

• „Uus, vabam formaat. Sisukad, huvitavad, praktilised teemad.“

• „Kogu kontseptsioon – koht mega lahe ja telgid juba omaette inspiratsiooniallikas. Põnevad ettekanded ja lahe kogukond.“

Tagasisidest:

„Isegi sääski polnud piiravalt, et see häirinud oleks :)“

• „See oli väga-väga hea vaibiga inspiratsioonifestival. Vahvad inimesed, vahvate lugudega ...“

• „Aitäh korraldajatele ja tänud toredatele kaaslastele! Oli üliäge ja on kindlasti, mida mäletada ja meenutada.“

• „Õhustik, lahendus – töötoad (valikuvõimalus). Huvitavad teemad, tore eelõhtu. Millegi arvelt ei hoitud kokku.“

PANE TÄHELE!

Inspiratsioonifestivali soodushind kehtib kuni 27. maini.

Eelõhtu ja ööbimiskoht on festivali pääsme soetajale TASUTA, märgi lihtsalt ära, kas arvestame sulle ka voodikoha või mitte. Ja muidugi tasub tähele panna, et mida kauem otsustamisega viivitad, seda suurem on tõenäosus, et magamiskohad saavad lihtsalt otsa. Koos ööbimisega osalemise populaarsust kinnitab ehk fakt, et ilma ööbimiseta osalejate hulk moodustab vaid 0,8% kõigist registreerunutest :)

Oh, siit saad ka üle vaadata, kes end juba kirja on pannud!

Kus toimub?

Et saaksid aimu, mis sind kohapeal ees ootab, on siin sulle väike peak preview! Vaata üle, kus hakkavad toimuma avaettekanded ja töötoad, heida pilk salapärasele saunanurgale ja piilu ka magamiskambritesse!

Ikka veel kahtled?

Vaata siis ka eelmise aasta after movie't ja arvesta, et üle poole majutuskohtadest on juba broneeritud!

Liitu Personaliuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Personaliuudiste uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700
Mirell SoaseppKonverentside programmijuhtTel: 55 565 456