Tehisintellekti ei pea pelgama

Me ei pea sooritama iga ülesannet, millega AI suudab tõhusamalt toime tulla. Selle asemel peaksime keskenduma nende oskuste täiustamisele, mida AI pole suuteline kordama.
Tehisintellekti ei pea pelgama
  • Foto: Pixabay
„Arene või hävine“ – see ajatu põhimõte on juhtinud liike nende eksistentsi vältel. Praegu seisame meie, inimesed, teelahkmel, kus arengut ei määra loodus, vaid meie enda loodu, tehisintellekt (AI). Sageli maalitakse AI-st sünge pilt. Kriitikud väidavad, et oleme kaotamas AI-le olulisi oskusi. Seda fenomeni nimetatakse ChatGPT efektiks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.04.26, 12:46
Õige keskkond viib meeskonna ja äri kiiremini edasi
Meist igaüks on olnud koosolekul, kus slaidid vahetuvad, inimesed istuvad ümber laua, aga mõtted ei liigu. Midagi justkui toimub, kuid info kohale ei jõua. Sageli pole küsimus selles, mida tehakse, vaid kus seda tehakse – keskkond mõjutab meid rohkem, kui tunnistada tahame.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele