• 03.07.25, 11:00

Finantsanalüütikute palgaraport | Keskmine palk on ju väga korralik, kui mitte arvestada, et …

Esimeses kvartalis oli finantsanalüütikute keskmine palk statistikaameti andmetel 3266 eurot (tõus aastaga 9,6%) ja mediaanpalk 2959 eurot (tõus aastaga 10,6%), kirjutavad Finantsuudised.
Finantsanalüütikute palgaraport | Keskmine palk on ju väga korralik, kui mitte arvestada, et …
  • Foto: Statistikaamet
Kui käesolev aasta on nagu eelmised, siis teeb finantsanalüütikute palk teises kvartalis kena jõnksu veelgi kõrgemale, misjärel langeb kolmandas kvartalis mõnevõrra. Selle ametiala keskmise ja mediaanpalga praegused rekordid pärinevadki möödunud aasta teisest kvartalist, kui need olid vastavalt 3302 ja 3014 eurot.

Seotud lood

Analüüsid
  • 02.07.25, 10:00
Kaubanduse palgaraport | Palk kasvas enim füüsilise töö tegijatel
Tänavu esimeses kvartalis kasvas palk kaubanduses enim kaubakäitlejatel. Kõige tagasihoidlikum oli palgakasv juhtivatel positsioonidel, samas kui klienditeenindajate ja varustajate töötasu suurenes mõõdukalt.
Uudised
  • 26.06.25, 10:00
Finantsjuhtide palgaraport | Palgajaotus oli aasta alguses ikka väga veider
Ametirühma „finantsjuhid“ keskmine brutopalk oli selle aasta esimeses kvartalis 4030 eurot ja mediaanpalk 3228 eurot.
Uudised
  • 09.06.25, 11:19
Personalitöötajate palgaraport: täringumäng, kus võiduvõimalused on hüplikud
NB! Tutvu kindlasti ka valdkonna kiirülevaatega artikli lõpus ja vii end kurssi tööjõumuutustega sektoris!
Värske palgastatistika näitab, millist palka teenisid personali valdkonna töötajad 2025. aasta I kvartalis. Vaatame üle, kui suur on eri ametipositsioonide keskmine palk ja mis suuna on võtnud palgalõhe, mis on siin sektoris üllatuslikult naiste kasuks.
Uudised
  • 05.05.25, 12:00
Tarneaehelajuhtide palgaraport | kuidas käitusid palgad möödunud aasta viimases kvartalis?
Statistikaameti andmetel kasvas tarneahelajuhtide keskmine palk möödunud aasta 4. kvartalis 8,4%.
  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 14:22
Hea firmakingitus ei rända prügikasti, vaid jääb päriselt kasutusse
Rääkides vastutustundlikust tööandjast, ei saa mööda vaadata sellest, milliseid firmakingitusi ettevõttes tehakse. Jätkusuutlikkus ei alga ökomärgisest, vaid küsimusest, kas tehtaval kingitusel on peale selle üleandmist ka päriselt mõte ning otstarve. Sahtlisse jääv ese on raiskamine ning siin ei mängi rolli see, kas toode on valmistatud orgaanilisest puuvillast, taaskasutatud materjalist või bambusest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele