• 16.03.20, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töö lõppes ootamatult – mida teha töötajatega?

Koroonakriisis võib tekkida ettevõtetes olukord, kus tööandja ei suuda töötajat kokkulepitud ulatuses tööga kindlustada. Kuidas peaks tööandja sellisel juhul käituma, selgitavad advokaat Maris Alt ja vandeadvokaat Indrek Ergma advokaadibüroost PwC Legal.
Indrek Ergma, Maris Alt.
  • Indrek Ergma, Maris Alt.
  • Foto: PwC Legal
Viimaste päevade kiiresti muutuvate sündmuste taustal on ühe enam ettevõtjaid pidanud hakkama mõtlema, kuidas lähiajal saada hakkama töö korraldamisega. Kehtestatud eriolukorra tõttu jäävad 1. maini suletuks mitmed asutused, viibivad tellimuste täitmised ning paljud koostööpartnerid ei telli senistes mahtudes kaupa.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.25, 12:07
Tark tööajaarvestus loob korra majja
„Kui tööaega registreeritakse seadmete abil, siis kaob ära üks inimlik faktor – soov aega omakasu eesmärgil painutada,” selgitab kassa-, läbipääsu-, töö- ja tööajaarvestuse süsteemide arendaja Ektaco konsultant Marko Kizant. „Kui inimene teab, et iga minut fikseeritakse, kaob tal motivatsioon süsteemiga mängida. See tekitab distsipliini, sest kõik teavad, et töötatakse samadel alustel.”

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele