Seda, kui väärtuslik on inimese tervis, on õnneks hakanud mõistma paljud tööandjad. Eesti Kindlustusseltside Liidu statistikast nähtub, et eraravikindlustuse tellijate arv on vaid paari aastaga kahekordistunud. Kui veel aastaid tagasi pakuti töötajate motiveerimiseks tasuta kohvi ja paremal juhul ka mõningast sporditoetust, siis tänapäeval on sellised hüved pigem elementaarsed ega pruugi enam silma paista.
Kui vahepeal ehk arvatigi, et töötajate nimel pole vaja eriti pingutada, siis isegi koroonakriisi taustal on Eestis üha raskem leida häid spetsialiste, mistõttu on hakanud tähtsat rolli mängima päriselt väärtust loov motivatsioonipakett. Inimeste terviseteadlikkus on märgatavalt suurenenud. Õnneks on ka paljud tööandjad jõudnud arusaamale, et töötajate tervisesse tuleb panustada.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.