• 15.06.21, 06:25

Kaerahelbeke sõimab lumehelbekest pimedusest

Tööturul toimetab korraga kolm generatsiooni ehk X, Y, ja Z. Nende väärtused ja ellusuhtumine erinevad ning seda mõistmata teisi sildistades – näiteks kaera- või lumehelbekeseks nimetades – toodab juht konflikte ja vastuolusid.
Põlvkondade erinevustega mittearvestamine toodab konflikte.
  • Põlvkondade erinevustega mittearvestamine toodab konflikte.
  • Foto: Meeli Küttim
Intervjuus põlvkondade erinevust uurinud Aeternumi eksperdi Kati Tikenbergiga tuleb juttu sellest, kuidas saab edukas juht ja liider põlvkondade erinevust oskuslikult ära kasutada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 12:53
Tugevda oma meeskonnavaimu ühisüritustel Ida-Virumaal
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele