Autor: Gregor Alaküla • 16. juuni 2021

Uuel põlvkonnal peab pereettevõttes tekkima enda missioon

Vasakul Eesti Pereettevõtjate Liidu eestseisuse liige ja Büroomaailma müügi- ja turundusjuht Kristiine Ross, paremal Eesti Pereettevõtjate Liidu president ja Zenith Family Office OÜ juht Kristel Meos ning keskel nõustamisbüroo Grant Thornton partner ja audiitorteenuste valdkonna juht Mart Nõmper.
Autor: Erakogu

Pereettevõtetes on täiendav suhete kiht, mis mõnikord annab äris eeliseid ning mõnikord loob takistusi. Saates "Kasvukursil" seda suhete kihti lahkamegi ning keskendume põlvkonna vahetusele pereettevõtetes.

Pereettevõtted võivad olla väikesed poekesed või ka globaalsed gigandid, nagu BMW, Walmart ja IKEA. Traditsioonilise definitsiooni järgi osaleb juhtimises vähemalt kaks pereliiget ning enamik omandiõigusest kuulub perekonnale.

Saates tuleb juttu sellest, mis võib põlvkonna vahetusel osutuda takistuseks ning miks uue põlvkonna kaasamine ning kommunikatsioon on nii ettevõtte kui ka kogu ettevõtluskeskkonna tervise seisukohast kõige olulisem tegevus.

Teemasid avavad Eesti Pereettevõtjate Liidu eestseisuse liige ja Büroomaailma müügi- ja turundusjuht Kristiine Ross, Eesti Pereettevõtjate Liidu president ja Zenith Family Office OÜ juht Kristel Meos, ning nõustamisbüroo Grant Thornton partner ja audiitorteenuste valdkonna juht Mart Nõmper. Saadet juhib Gregor Alaküla.

Kuula saadet siit:

Jaga lugu
Personaliuudised.ee toetajad:
Kai MillerPersonaliuudised.ee juhtTel: 5330 5136
Helle-Mai LambingPersonaliuudised.ee toimetajaTel:
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700