Autor: Helen Roots • 21. juuli 2022

Vii aju õue õppima!

Katrin Aava (vasakul) ja Maris Lilleväli.
Autor: Andres Laanem
Miks on õuesõpe Eesti täiskasvanukoolituses vähe levinud? Mis on õues õppimise eelised tavapärase klassiruumiõppe ees? Kuidas rännak vabas õhus meeli virgutab ja millegi omandamist mõjutab?

Need ja paljud teised põnevad küsimused saavad vastuse tänases saates „Õppetund“, mis seekord keskendub õppimisele väljaspool klassiruumi. Mis üldse õuesõppeks kvalifitseerub, mis võib saada hea õuesõppetunni takistuseks ja kuidas ennetada võimalikke ohuolukordi, selle kohta jagab saates kogemusi lasteaiaõpetaja ja Naiskodukaitse vabatahtlik instruktor Maris Lilleväli.

Tallinna Ülikooli kommunikatsiooni eriala dotsent ning koolitaja ja superviisor Katrin Aava aga räägib rännakutest – miks just see on inimesele loomulik õppimise viis ja miks ei tohiks õppureid suruda poolteiseks tunniks klassiruumi umbsesse ja staatilisse keskkonda.

Mismoodi omandavad teadmisi tänased noored õppijad ja kuidas saab tööandja pakkuda loovat ja inspireerivat töökeskkonda, saad teada, kui kuulad Äripäeva raadio värsket saadet „Õppetund“.

Saadet juhib Helen Roots.

Kuula saadet siit:

Jaga lugu
Personaliuudised.ee toetajad:
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Helle-Mai LambingPersonaliuudised.ee toimetajaTel:
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700
Liina AruKonverentside programmijuhtTel: 5559 1230