• 08.11.23, 13:35

Koolituse TOPi ettevõtte juht: kriisis tuleb lihtsalt edasi minna

Seekord on „Äripäeva TOPi” saate teemaks koolitusettevõtete TOP. Stuudios on TOPi kümnendaks tulnud Belbin Eesti juht Mats Soomre ja saatejuht on Sigrid Kõiv.
25 aastat koolitusvaldkonnas tegutsenud Belbin Eesti juht Mats Soomre ütleb, et kriisis tuleb lihtsalt oma asja edasi ajada. Temale on praegune majanduskriis kaheksas.
  • 25 aastat koolitusvaldkonnas tegutsenud Belbin Eesti juht Mats Soomre ütleb, et kriisis tuleb lihtsalt oma asja edasi ajada. Temale on praegune majanduskriis kaheksas.
  • Foto: Sigrid Kõiv
Veerandsada aastat koolitusturul tegutsenud Mats Soomre ütleb praegust olukorda hinnates, et on olnud palju hullemaid aastaid. Hea sõber rääkis talle, kuidas ta noore ettevõtja ja juhina küsis oma äripartnerilt, et majanduses on kriis, mis on nüüd meie prioriteedid. Äripartner vastas talle: „Selleks, et elus püsida, me teeme seda, mis raha sisse toob.“

Seotud lood

Uudised
  • 20.11.23, 10:05
Koolitusfirmade TOPi võitja Eero Sikka: vaimne tervis on võtmeküsimus
Lisatud ka II koha võitja kommentaar!
"Ajad on segased ja volatiivsed ning tõenäoliselt lähiaastad mingit selgust ei too," kirjeldab koolitusmaastikul toimuvat värske koolitusfirmade TOPi liider Eero Sikka.
Uudised
  • 15.11.23, 09:51
Koolitusfirmade TOP: esikümme staatikaga ei hiilga
Tänavuse koolitusfirmade TOPi eesotsast leiame rikkaliku ampluaaga koolitusettevõtteid, elustiilist kuni tööohutuse ja tulekaardi koolitusteni välja. Esikümnes on toimunud suured muutused.
Uudised
  • 10.11.23, 13:06
Toimus Koolituskonverents 2024
NB! Lisatud pildid autasustamiselt ja mahukas fotogalerii!
Eile, 9. novembril toimus Nordic Hotel Forumis Koolituskonverents "Teadmiste puu", kus külastajate ette astus enam kui 30 koolitajat ning tunnustati parimaid koolitajaid ja koolitusfirmade TOPi võitjaid.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.02.26, 08:30
Lottemaa lõhub rutiini ning toob inimesed kokku
Meeskonna väsimus ei avaldu alati üksnes numbrites, vaid tihti annab sellest märku hoopis kahanenud algatusvõime, väiksem koostöövalmidus või tunne, et inimesed on justkui “kohal”, kuid nagu poleks ka. Just sellistes olukordades ei pruugi järgmine nelja seina vahel toimuv PowerPointiga koolitus anda soovitud tulemust, sest tegelikult vajatakse hoopis keskkonnavahetust, mis rutiinist välja raputab ning vajaliku motivatsiooni ja energia taastab.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele