• 03.05.18, 10:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna personalidirektoriks sai Vilve Raik

Tallinna linnavalitsus otsustas nimetada Tallinna linna personalidirektori ametikohale Vilve Raigi.
Tallinna personalidirektoriks sai Vilve Raik
  • Foto: Scanpix/Panthermedia
Vilve Raik asub linna personalidirektori ametikohale alates 14. maist.
Vilve Raik lõpetas 1981. aastal Tartu Riikliku Ülikooli õigusteaduskonna, omandas 2001. aastal Tallinna Pedagoogikaülikoolis organisatsioonikäitumise magistri kraadi ning 2017. aastal andis Tartu Ülikool talle magistrikraadi ärijuhtimises (finantsjuhtimine).
Raikil on pikaajaline töökogemus personalijuhina avalikus ja erasektoris. Aastatel 2010–2012 töötas ta administratsiooni juhina politsei- ja piirivalveametis. Administratsiooni juhi tegevusvaldkondadeks olid tugiteenistuste juhtimine (logistika, finants, personal jmt), tugiteenuste optimeerimine, siseteenuste süsteemi loomine, tarkvarade SAP, Troux jmt kasutuselevõtmise koordineerimine.
Alates detsembrist 2012 kuni käesoleva ajani töötas Raik politsei- ja piirivalveametis peadirektori nõunikuna, kelle ülesanneteks olid uute projektide juhtimine (teenuspõhisele juhtimisele ülemineku ettevalmistamine, uued põhiväärtused), põhiprotsessi saneerimises osalemine, juhtimiskvaliteedi parandamisega seotud tegevused.

Seotud lood

  • ST
Juubel
  • 03.02.25, 09:00
Keeltekool Kirjatäht 10: keeleõppest võib saada elumuutev kogemus
Keeltekool Kirjatäht tähistab veeburarikuus kümnendat tegutsemisaastat. Seda, et aeg on tegusalt ja lennates läinud, kinnitab tõsiasi, et ümmarguse tähtpäeva saabumist tuli kooli juhile ning asutajale Ülle Koppelile meelde tuletada. “Numbrid on minu jaoks kõige nõrgem külg. Need ei seisa meeles, kipuvad ununema ja sassi minema,” naerab ta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele