Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tööjõukriis: Kas lahendus on olemas?

Personaliuudised.ee korraldataval 2020. aasta personalitöö aastakonverentsil arutasid vestlusringis Maxima personalijuht Lea Kimber, Swedbanki personalidirektor Ülle Matt, HKScani personalidirektor Relika Rohtoja ning Vanalinna Ehituse personalijuht Aet Urvast, mida teha, et tööjõukriisis ellu jääda. Tööjõukriisi vestlusringi juhtis Sirli Spelman, IceFire personalijuht.
Vanalinna Ehituse personalijuht Aet Urvast.
  • Vanalinna Ehituse personalijuht Aet Urvast.
Mida tööjõupuudus teie ettevõtte jaoks tähendab? Milliseid nippe kasutate, et oma elu kergemaks teha?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 09:02
Eestis loodud Yester aitab luua selguse personalitöös
Kui personalitöö on jaotunud Excelite, e-kirjade ja erinevate süsteemide vahel, võib ühel hetkel kuluda rohkem aega info otsimisele kui otsuste tegemisele. Puhkuseinfo ei pruugi klappida, dokumendid liiguvad edasi-tagasi ja juhtidel puudub reaalajas ülevaade toimuvast. Sellises olukorras tekivad paratamatult vead, topelttöö ja segadus. Nii see olema ei peaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele