Tallinna Ülikooli sotsioloogide teadusprojekt REGE (Reducing Gender Wage Gap) aitab välja selgitada ja mõista põhjuseid, miks Eestis on Euroopa suurim lõhe naiste ja meeste palkade vahel.

- TLÜ projekti „Soolise palgalõhe vähendamine” kommunikatsioonijuht
Igal organisatsioonil on Eesti seaduste järgi vastutus tagada igapäevases töös võrdne kohtlemine ja seda jõudumööda edendada. Töö organisatsioonikultuuriga – nii kirjutatud kui ka kirjutamata reeglitega, et soolist ebavõrdsust vähendada ja võrdõiguslikkust edendada – peaks olema iga tasandi juhtide ülesanne olenemata organisatsiooni tüübist või omandivormist, leiavad Tallinna Ülikooli soolist palgalõhet uurinud teadlased Marge Unt, Kadri Täht ja Triin Roosalu.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!