Autor: Kai Miller • 12. aprill 2021

Swedbanki personalijuht Ülle Matt esitati parima juhi tiitlile

Pärnu juhtimiskonverentsil kuulutatakse taas välja parim juht. Juba kaheksandat korda toimuvale konkursile esitati 132 nime, kelle seas leidus ka Swedbanki personalijuht Ülle Matt.

Ülle Matt
Autor: Jake Farra

Ülle Mati toetuseks öeldi, et ta hoolib inimestest ning tema juhtimisel on Swedbankis fookuses töötajad ja nende toetamine ja arendamine.

Konkursile said kandidaate esitada kõik soovijad. Žürii valib välja kolm parima juhi tiitli nominenti ja nende seast omakorda konkursi laureaadi. Žürii hindab juhitava organisatsiooni pikaajalist head tulemust, juhi eetilisust ja vastutustundlikkust ning panust Eestile laiemalt.

Tänavune konkurss paistab silma suure keskastmejuhtide osakaalu poolest – kui varem on konkursile esitatud peamiselt tippjuhte, siis tänavu rikastavad kandidaatide nimekirja ka osakonnajuhid nii era- kui ka avalikust sektorist.

Kes pärjatakse parima juhi tiitliga, selgub 14. mail toimuval 26. Pärnu juhtimiskonverentsil „Tule teadus appi!”. Žüriisse kuuluvad eelmise aasta parim juht Otto Pukk, PARE tegevjuht Kärt Kinnas, tööandjate keskliidu juht Arto Aas ning Äripäeva raadiosaate „Juhi jutud” saatejuht Rivo Sarapik.

Vaadake täisnimekirja ja lugege pikemalt Äripäeva veebist.

Jaga lugu
Personaliuudised.ee toetajad:
Kai MillerPersonaliuudised.ee juhtTel: 5330 5136
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700