• 05.07.22, 09:00

Inflatsioon survestab tööandjaid palku tõstma

Elu kiire kallinemise juures on töötajatel keeruline senist elatustaset hoida, mis viib nad varem või hiljem ülemuse kabineti uksele koputama ja palka juurde küsima. Kes seda veel teinud ei ole, ilmselt mõtleb sellele, ja suurem pinge palkade tõstmise hoogustumiseks tuleb tõenäoliselt sügisel, kirjutas Äripäev möödunud nädalal.
Ericsson Eesti juht Andrus Durejko tunneb survet palkade tõstmiseks.
  • Ericsson Eesti juht Andrus Durejko tunneb survet palkade tõstmiseks. Foto: Andras Kralla
“Inflatsioonist tulenevalt on surve turul suur, midagi pole teha,” tunnistas Ericsson Eesti juht Andrus Durejko ja märkis, et inimesed tulevad ka ise palka juurde küsima.

Seotud lood

Uudised
  • 16.06.22, 10:57
Ettevõtted palku tõsta ei plaani
CV-Online'i uuringu järgi lausa 70,8% töötajatest ei ole enda praeguse töötasuga rahul. 83,5% töötajatest oleks valmis vahetama töökohta, kui neile pakutaks praegusest kõrgemat töötasu, kuid selgub, et 68,4% organisatsioonidest ei plaani lähiajal töötajate palka tõsta.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele