Mitmekesisus on organisatsiooni elutarkus

Iga aasta maikuu teisel kolmapäeval tähistatakse Eestis mitmekesisuse päeva. Üksteise erinevuste mõistmine, aktsepteerimine ja väärtustamine muudab organisatsiooni tugevamaks.
Häirekeskuse personalijuht Anneli Laul
  • Häirekeskuse personalijuht Anneli Laul
Mehed ja naised, noored ja vanad – nähtav ja nähtamatu mitmekesisus rikastab organisatsioonikultuuri. Mitmekesisus on üksteise aktsepteerimine sellisena, erinevatena, nagu me kõik oleme ja igaühest algabki see mitmekesine maailm, milles elame.

Seotud lood

Uudised
  • 09.05.23, 15:12
Töötajate ressursigrupid loovad turvalise, võimestava ja toetava töökeskkonna
Ameerika Ühendriikidest alguse saanud töötajate ressursirühmad ehk töötajate võimestusrühmad on ettevõtte sisesed võrgustikud, mis põhinevad ühisel identiteedil (sugu, etniline kuuluvus jne) või kogemustel. Testlio kogemust niisuguste gruppide loomisel jagab homse mitmekesisuse päeva valguses töötajakogemuse spetsialist Moonika Oras.
  • ST
Sisuturundus
  • 09.04.26, 17:01
Kui rohepööre paneb põntsu töötaja tervisele, siis kas sellist rohepööret me tahtsimegi?
Rohepööre on muutunud justkui kohustuslikuks märksõnaks. Mis saab aga siis, kui keskkonnasäästlik lahendus tähendab, et keegi peab iga päev tassima kümneid kilosid rohkem või töötama tingimustes, mis ei ole enam inimlikud? “Päris jätkusuutlikkus ei saa tulla inimese tervise arvelt. Küsimus pole üksnes selles, kuidas vähendada jalajälge, vaid selles, kelle õlgadele ülesanne päriselt pannakse,” ütleb Saku Lätte turundusjuht Airi Freimuth.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele