Häirivad mõtted tiirutavad peas ega lase end välja lülitada? Tähelepanu sipsib ühelt asjalt teisele? Aeg kaob käest? Väsimus ja kärsitus võtavad võimust? Kui see tuleb tuttav ette, siis võta organismi alarmi tõsiselt – tegemist on aju väsimise ehk ülemäärase stressiga, mis ei lähe lihtsalt iseenesest üle, vaid kipub ennast muudkui taastootma.
Enesetunde parandamiseks ja oma jõu taastamiseks on sul vaja vastumürki, mis sisaldab nii pingutust kui lõdvestust ning sõna otses mõttes meelelist kontakti. Jagan retsepti, mis toimib pikas plaanis ka vaktsiinina.
Kohtla-Järvel asuv TNC-Components on üks suurimaid mööblikomponentide, köögi- ja vannitoamööbli ning garderoobide tootjaid Eestis. Selles, et üle 20 aasta tegutsenud ettevõte saaks usinalt kasvada ja areneda, on oma roll ka töötukassa Ida-Virumaa osakonnal. Just nende abil leitud inimestega on tänaseks täidetud suurem osa töökohtadest, mida on ettevõttes ühtekokku 115.