Tark ei õpi mitte ainult teiste vigadest, vaid ka kogemustest. Et aga teised saaksid sinu kordaminekutest õppida, tuleb oma kogemusi jagada. Tööinspektsioon ootab end üles andma ettevõtteid, kes on uudsel viisil panustanud oma töötajate turvalisusesse, tervisesse ja üldisesse heaolusse.
- Jaga kogemust ja ole eeskujuks! Foto: shutterstock
Tööinspektsioon kogub töökeskkonna parimaid praktikaid ehk organisatsioonide häid tavasid, millega panustatakse töötajate heaolusse ja ohutusse enam, kui seadusandlus selleks kohustab.Parimad praktikad on eeskujuks ka teistele asutustele, kes soovivad parandada oma töökeskkonda, kuid otsivad inspireerivaid ideid.
Ootame edulugusid kõikidelt organisatsioonidelt, kes oma kogemust jagada soovivad. Kui olete rakendanud oma ettevõttes innovaatilisi võtteid, et tagada paremini töötaja ohutust, tervist ja heaolu, siis andke sellest teada tööinspektsiooni teabe peaspetsialist Liisa Pröömile (
[email protected]). Oma lahenduse tutvustamiseks palume kasutada parima praktika esitamise vormi, mille leiate
siit.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.