Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Aasta sisekoolitaja 2017 konkurss – mis iseloomustab parimaid sisekoolitajaid?
Sisekoolitus kui koolitusvorm on tellimuskoolituste ja avatud koolituste kõrval aina laiemat haaret võtmas. Organisatsioonid on üha teadlikumad sisekoolituse vajalikkusest ja kasust ning selle süsteemsest plaanimisest.
Aasta sisekoolitaja 2017 I kategooria nominendid (vasakult) Elina Roosi, Artur Rinne, Marianne Orutar
24. novembril 2017 kuulutas Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit (ESAL) sisekoolituse konverentsil „Miks ühed süsteemid toimivad?” juba seitsmendat aastat välja aasta sisekoolitaja.
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.
Kohus otsustas, et ärisaladust rikkunud ja konkurendi palgale läinud töötajal tuleb endisele tööandjale maksta kokku üle 28 000 euro trahviks ja õigusabikuludeks.