Puhkused ning praktikantide ja ajutiste töötajate kaasamine tekitavad jätkuvalt keerulisi olukordi ja töövaidlusi, mida tasub ära hoida.

- Keijo Lindeberg, Aldo Vassar ja Eve Noormägi tõid saates ühe näite puhkuse planeerimise kohta. Kui puhkusegraafikut õigeks ajaks ei kinnitata, võib see kollektiivpuhkuse plaanid uppi lüüa.
- Foto: Andres Laanem
Saates „Teabevara tund” aitavad neil tööõiguse teemadel selgust luua
advokaadibüroo Lindeberg juhtivpartner ja vandeadvokaat Keijo Lindeberg ning sama büroo partner ja vandeadvokaat Aldo Vassar.
Selgitame, miks on oluline koostada puhkusegraafik ettenähtud ajaks, millised lepingud sõlmida praktikantide ja ajutiste töötajatega ning milliseid reegleid järgida, kui tööle asuvad alaealised.
Samuti räägime töö- ja puhkeaja tasakaalust ning sellest, kuidas vältida levinud töövaidlusi.
Saadet juhib Äripäeva teabevara vanemtoimetaja Eve Noormägi.
Kasulik kuulamine tööandjale: kuidas vältida apsakaid puhkuse, praktika ja hooajalise tööga
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!